Mikrobangų krosnelė Severin MW 7888 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7888 kaina
Severin MW 7888Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179.0 € |
|
143.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin MW 7888 mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.22 eur/mėn |
|
152.16 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin Mikrobangų krosnelė Severin MW 7888 800 W |
|
154.33 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
154.33 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 13:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4008146042614 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 1250w |
| Aukštis | 24cm |
| Plotis | 36cm |
| Gylis | 44.5cm |
| Svoris | 9.4kg |
| Talpa | 17l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 700w |
| Besisukantis padėklas | 245cm |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | rankenėlės su chromo elementais |
| Rodyti daugiau | |































