Kavos aparatas Severin KA 4816 kaina
Kavos aparatas Severin KA 4816 kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Kainų kitimo istorija - Kavos aparatas Severin KA 4816

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Kavos aparatas Severin KA 4816
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4008146034879 |
| Kavos aparato tipas | filtrinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1000w |
| Aukštis | 33.8cm |
| Plotis | 23.5cm |
| Gylis | 30cm |
| Svoris | -kg |
| Gaminamos kavos tipas | juoda kava |
| Vandens talpa | 1.25l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Programos | automatinis išjungimas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Indikatoriai | apšviestas mygtukas |
| Ekranas | - |
| Korpusas | stiklas, apšviestas jungiklis, nuimamas kavos indas, kabelių laikymo dežė, plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava |
| Priedai | naudojimo instrukcija |
| Kita informacija | automatinis išjungimas. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |






























