Karšto oro gruzdintuvė Severin FR 2445 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Severin FR 2445 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Severin FR 2445, juoda sp., 2000 W, 5 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 82.9 € |
|
65.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin FR 2445Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.9 € |
|
65.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Heißluftfritteuse FR 2445 XXL (schwarz/silber, 2.000 Watt, Korb 5 Liter) |
|
64.63 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
64.63 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Severin FR 2445 fryer Single 5 L Stand-alone 2000 W Hot air fryer Black, Metalli.. |
|
65.34 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Severin FR 2445, juoda sp., 2000 W, 5 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 82.9 € |
|
65.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Severin FR 2445, juoda sp., 2000 W, 5 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 82.9 € |
|
65.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Severin FR2445 Juodas Fritiūrinė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
65.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Severin FR 2445Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.9 € |
|
65.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin FR 2445 Hot Air Fryer XXL, 5L, Black/Silver FR 2445 |
|
120.64 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
120.64 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
SEVERIN FR 2445 Karšto oro gruzdintuvė XXL |
|
121.99 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
121.99 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 4008146029554 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 5l |
| Krepšelio talpa | 1.5kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 2000w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 35cm |
| Plotis | 36.5cm |
| Gylis | 31.5cm |
| Svoris | 5.12kg |
| Kita informacija | apsauga nuo perkaitimo, led indikatorius, lengvas valymas |
| Gamintojo kodas | fr 2431 |
| Korpusas | plastikas |
| Rodyti daugiau | |


















































