Samsung VR30T80313W/WA kaina
Samsung VR30T80313W/WA kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 8806092260047 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, plovimo funkcija, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas, Žemėlapių sudarymas keliuose aukštuose |
| Darbinis plotas, m2 | - |
| Įsiurbimo galia | -pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.9cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 3.4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.4l |
| HEPA filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -ml |
| Kita informacija | kliūčių jutiklis |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Plovimo funkcija | be plovimo funkcijos |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | rankinis išvalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Įkrovimo laikas | 4val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė, min | 90min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |





























