Televizorius Samsung UE55TU7022 kaina
Televizorius Samsung UE55TU7022 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806090712449 |
| Modelis | ue55tu7022kxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 55" (~140 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 103kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | analoginis, dvb-c, dvb-t2 |
| Svoris | 13.9kg |
| Svoris su stovu | 14.2kg |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 2, lan x 1, usb 2.0 x 1 , rf x 2, ci+ x 1, optinė jungtis |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth, samsung dex |
| WiFi | yra |
| Bluetooth | yra |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | - |
| Operacinė sistema | tizen os |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Aukštis be stovo | 70.7cm |
| Plotis be stovo | 123cm |
| Gylis be stovo | 6cm |
| Aukštis su stovu | 78.3cm |
| Plotis su stovu | 123cm |
| Gylis su stovu | 25cm |
| Rodyti daugiau | |



















