Orkaitė Samsung NV7B4020ZAK kaina
Orkaitė Samsung NV7B4020ZAK kaina
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B4020ZAK/U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
375.67 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Orkaitė Samsung NV7B4020ZAK/U2 |
|
375.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
375.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Orkaitė Samsung NV7B4020ZAK/U210€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA10. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. |
|
375.65 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
375.65 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Orkaitė Samsung NV7B4020ZAK/U2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
375.67 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
375.67 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B4020ZAK/U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
375.67 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B4020ZAK/U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
375.67 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Samsung NV7B4020ZAK/ U2 orkaitė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 62.61 eur/mėn |
|
375.67 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
375.67 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Orkaitė Samsung NV7B4020ZAK/U2 |
|
375.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
375.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung cepeškrāsns |
|
385.95 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
385.95 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 05:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8806094336528 |
| Gamintojo kodas | nv7b4020zak/u2 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 1.05 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 81.6 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 1800w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 57cm |
| Orkaitės tūris | 76l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | led |
| Grilis | + |
| Vidaus danga | antracitinis emalis |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | - |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Kita informacija | Įmontuojama orkaitė |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |





















