Orkaitė Samsung NV7B4020ZAS kaina
Orkaitė Samsung NV7B4020ZAS kaina
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B4020ZAS/U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
431.97 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Samsung NV7B4020ZASKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 552.0 € |
|
441.14 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B4020ZAS | NV7B4020ZAS_U2 | 8806094336535 |
|
429.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Samsung NV7B4020ZAS/ U2 orkaitė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 72.00 eur/mėn |
|
431.97 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
431.97 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Orkaitė Samsung NV7B4020ZAS/U2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
431.97 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
431.97 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B4020ZAS/U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
431.97 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Orkaitė Samsung NV7B4020ZAS/U2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
431.97 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
431.97 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B4020ZAS/U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
431.97 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Orkaitė Samsung NV7B4020ZAS/U2 |
|
431.97 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
431.97 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B4020ZAS/U2Yra sandėlyje. |
|
439.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
439.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung NV7B4020ZASKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 552.0 € |
|
441.14 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8806094336535 |
| Savybės | laikmatis, teleskopiniai bėgeliai |
| Gamintojo kodas | nv7b4020zas |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 1.05 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė, savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3500w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | 33.9kg |
| Orkaitės tūris | 76l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Vidaus danga | keraminis emalis |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Priedai | 1 grotelės, 1 padėklas |
| Rodyti daugiau | |

























