Orkaitė Samsung NV7B4245VAS kaina
Orkaitė Samsung NV7B4245VAS kaina
Samsung NV7B4245VAS/ U2 orkaitė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 44.10 eur/mėn |
|
441.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Orkaitė Samsung NV7B4245VAS/U2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
441.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
441.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B4245VAS/U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569 € |
|
449.82 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B4245VAS/U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569 € |
|
449.82 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Orkaitė Samsung NV7B4245VAS/U2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
553.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
553.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 10:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8806094422528 |
| Savybės | laikmatis, teleskopiniai bėgeliai, grilis, mėsos termometras |
| Gamintojo kodas | nv7b4245vas/u2 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | orkaitė su garų funkcija, Įmontuojama orkaitė, savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 1600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | 36.1kg |
| Orkaitės tūris | 76l |
| Ekrano tipas | led |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Vidaus danga | keraminis emalis |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | + |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | + |
| Priedai | 1 grotelės, 2 emaliuotos kepimo skardos |
| Rodyti daugiau | |

































