Orkaitė Samsung NV7B42251AK kaina
Orkaitė Samsung NV7B42251AK kaina
Samsung NV7B42251AK orkaitė |
|
528.46 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
528.46 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Orkaitė Samsung NV7B42251AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639.0 € |
|
560.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
NV7B42251AK Oven |
|
563.55 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
563.55 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8806094422504 |
| Gamintojo kodas | - |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3650w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57cm |
| Orkaitės tūris | 76l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Rodyti daugiau | |





















