Orkaitė Samsung NV7B42251AK цена
Orkaitė Samsung NV7B42251AK цена
Samsung NV7B42251AK orkaitė |
|
559.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
559.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Orkaitė Samsung NV7B42251AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639.0 € |
|
562.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Samsung NV7B42251AK orkaitė |
|
559.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
559.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Orkaitė Samsung NV7B42251AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639.0 € |
|
562.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
NV7B42251AK Oven |
|
564.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
564.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 12:05
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 8806094422504 |
| Gamintojo kodas | - |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3650w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57cm |
| Orkaitės tūris | 76l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Показать больше | |





















