Orkaitė Samsung NV7B4020ZAK цена
Orkaitė Samsung NV7B4020ZAK цена
Orkaitė Samsung NV7B4020ZAK/U210€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA10. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. |
|
369.58 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
369.58 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung NV7B4020ZAK/ U2 orkaitė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 61.60 eur/mėn |
|
369.60 €
|
B магазин rde.lt |
Orkaitė Samsung NV7B4020ZAK/U2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
429.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
429.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B4020ZAK/U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
429.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
429.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B4020ZAK/U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
429.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
429.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-28 17:52
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 8806094336528 |
| Gamintojo kodas | nv7b4020zak/u2 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 1.05 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 81.6 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 1800w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 57cm |
| Orkaitės tūris | 76l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | led |
| Grilis | + |
| Vidaus danga | antracitinis emalis |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | - |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Kita informacija | Įmontuojama orkaitė |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Показать больше | |



















