Orkaitė Samsung NQ5B5763DBB kaina
Orkaitė Samsung NQ5B5763DBB kaina
Įmontuojama kompaktiška orkaitė su mikrobangų funkcija Samsung NQ5B5763DBB |
|
739.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-25 23:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8806095480817 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2700w |
| Aukštis | 45.6cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57cm |
| Orkaitės tūris | 50l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |





















