Orkaitė Samsung NV7B57508AB kaina
Orkaitė Samsung NV7B57508AB kaina
Samsung NV7B57508AB įmontuojama orkaitė |
|
899.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
899.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B57508AB |
|
969.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
969.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B57508AB | NV7B57508AB | 8806095480831 |
|
986.70 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Įmontuojama garinė orkaitė Samsung NV7B57508ABYra sandėlyje. |
|
1019.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1019.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Samsung NV7B57508AB |
|
1022.75 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1022.75 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 11:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8806095480831 |
| Savybės | laikmatis, teleskopiniai bėgeliai, grilis, mėsos termometras |
| Gamintojo kodas | nv7b57508ab |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 1.05 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | orkaitė su garų funkcija, Įmontuojama orkaitė, savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3650w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 76l |
| Ekrano tipas | lcd |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | + |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | + |
| Funkcijos | 12 |
| Priedai | 1 grotelės, 2 kepimo indai, mėsos termometras |
| Rodyti daugiau | |

























