Orkaitė Samsung NQ5B6753CAK kaina
Orkaitė Samsung NQ5B6753CAK kaina
Orkaitė Samsung NQ5B6753CAK |
|
809.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
809.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 19:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8806094348651 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2550w |
| Aukštis | 45.6cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | 34000kg |
| Orkaitės tūris | 50l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Nuimamos orkaitės durys | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Vidaus danga | emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Kita informacija | Įmontuojama orkaitė |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | 3d kepimas |
| Priedai | teleskopiniai bėgeliai |
| Rodyti daugiau | |

























