Samsung Odyssey G5 LS32DG500EUXEN 32" IPS 16:9 monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 24.00 eur/mėn |
|
239.99 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
239.99 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
Samsung S32DG500EU LED display 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black |
|
446.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
446.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (60)
Samsung S32DG500EU, 81.3 cm (32"), 2560 x 1440 pixels, Quad HD, LED, 1 ms, Black |
|
230.90 €
|
Išparduotaprintera.lt |
Samsung LS32DG500EUXEN | 32 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 p.. |
|
233.60 €
|
Išparduotarpc.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|32"|Panel IPS|2560x1440|16:9|180Hz|1 ms|Swivel|Pivot|Height .. |
|
237.49 €
|
Išparduotamdata.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|32"|Panel IPS|2560x1440|16:9|180Hz|1 ms|Swivel|Pivot|Height .. |
|
237.94 €
|
Išparduotaplkompiuteriai.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|32 |Panel IPS|2560x1440|16:9|180Hz|1 ms|Swivel|Pivot|Height .. |
|
241.38 €
|
Išparduotaperku24.lt |
LCD monitorius, SAMSUNG, 32 colių, Panel IPS, 2560x1440, 16:9, 180Hz, 1 ms, pasu.. |
|
242.83 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|32"|Panel IPS|2560x1440|16:9|180Hz|1 ms|Swivel|Pivot|Height .. |
|
243.06 €
|
Išparduotacomplius.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|32"|Panel IPS|2560x1440|16:9|180Hz|1 ms|Swivel|Pivot|Height .. |
|
243.66 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Samsung | LS32DG500EUXEN | 32 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440.. |
|
250.25 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Samsung S32DG500EU 180Hz LED monitorius | 32 colių | IPS | QHD | 2560x1440, 16:9.. |
|
250.29 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Monitorius Samsung Odyssey G5 | S32DG500EU | 32 in | IPS | QHD 2560x1440 at 180 .. |
|
250.99 €
|
Išparduotaogmina.lt |
Samsung | LS32DG500EUXEN | 32 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440.. |
|
251.68 €
|
Išparduotaenrike.lt |
Samsung | LS32DG500EUXEN | 32 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440.. |
|
255.27 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
Samsung S32DG500EU LED display 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black |
|
257.15 €
|
Išparduotaposty.lt |
Samsung LS32DG500EUXEN 32" IPS QHD Monitor 2560x1440/16:9/350cd/m2/1ms, DP, HDMI |
|
258.32 €
|
Išparduotakmobiles.lt |
Samsung S32DG500EU LED display 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black |
|
258.84 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Samsung S32DG500EU LED display 81,3 cm (32") 2560 x 1440 pikslit Quad HD Must |
|
259.00 €
|
Išparduotafrog.ee |
Samsung LS32DG500EUXEN 32" IPS QHD Monitor 2560x1440/16:9/350cd/m2/1ms, DP, HDMI |
|
260.13 €
|
Išparduotasmartonly.eu |
Samsung | LS32DG500EUXEN | 32 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440.. |
|
262.18 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Samsung | LS32DG500EUXEN | 32 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440.. |
|
263.13 €
|
Išparduota1stop.lt |
Samsung Odyssey G5 G50D Monitorius 32'' IPS QHD 2560x1440, 1 ms, 350 cd/m2, 180 .. |
|
266.20 €
|
Išparduotabigbox.lt |
Samsung Odyssey G5 G50D Monitorius 32'' IPS QHD 2560x1440, 1 ms, 350 cd/m2, 180 .. |
|
266.20 €
|
Išparduotadidmeninistiekimas.lt |
Samsung S32DG500EU LED display 81,3 cm (32") 2560 x 1440 pikseliai Quad HD Juoda |
|
269.61 €
|
Išparduotaelektromarket.lt |
LS32DG500EUXEN | 32 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | .. |
|
277.00 €
|
Išparduotagameroom.lt |
Samsung LS32DG500EUXEN | 32 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 p.. |
|
278.95 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
Samsung LS32DG500EUXEN 32" IPS QHD Monitor 2560x1440/16:9/350cd/m2/1ms, DP, HDMI |
|
279.00 €
|
Išparduotafotoaparatas.lt |
Samsung Odyssey G5 G50D Monitorius 32'' IPS QHD 2560x1440, 1 ms, 350 cd/m2, 180 .. |
|
280.00 €
|
Išparduotaderekis.lt |
Samsung LS32DG500EUXEN | 32 | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pi.. |
|
280.03 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Samsung S32DG500EU LED display 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black |
|
280.99 €
|
Išparduotashopro.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|32"|Panel IPS|2560x1440|16:9|180Hz|1 ms|Swivel|Pivot|Height .. |
|
283.49 €
|
Išparduotaelectrobase.lt |
Samsung S32DG500EU LED display 81,3 cm (32") 2560 x 1440 pikseliai Quad HD Juoda |
|
290.70 €
|
Išparduotazemakaina.lt |
Monitoriai Samsung LS32DG500EUXEN 32" IPS QHD Monitor 2560x1440/16:9/350cd/m2/1m.. |
|
292.75 €
|
Išparduotaevelatus.lt |
Samsung LCD Monitor|SAMSUNG|32"|Panel IPS|2560x1440|16:9|180Hz|1 ms|Swivel|Pivot.. |
|
298.74 €
|
Išparduotadigimart.lt |
Samsung LS32DG500EUXEN 32 colių IPS QHD monitorius 2560x1440/16:9/350cd/m2/1ms, .. |
|
306.08 €
|
Išparduotaintop.lt |
Samsung S32DG500EU LED ekranas 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pikselių Quad HD Juodas |
|
320.25 €
|
Išparduotavitalimax.lt |
Samsung S32DG500EU LED display 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black |
|
348.66 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Monitorius Samsung Ls32dg500euxen (32" /ips /180hz /2560 X 1440 / Juodos Spalvos) |
|
349.00 €
|
Išparduotaelektronikostaskas.lt |
Samsung Odyssey G5 | S32DG500EU | 32 in | IPS | QHD 2560 x 1440 at 180 Hz | 350 .. |
|
351.14 €
|
Išparduotahomesmart.lt |
Samsung S32DG500EU kompiuterio monitorius 81,3 cm (32") 2560 x 1440 pikseliai Qu.. |
|
367.75 €
|
Išparduotasenetic.lt |
Monitorius Samsung | LS32DG500EUXEN | 32 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | .. |
|
382.35 €
|
Išparduotavarle.lt |
Gaming Samsung LS32DG500EUXEN Quad HD 32" | LS32DG500EUXEN | 8806095412566 |
|
428.50 €
|
Išparduotamulto.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 05:53
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Monitorius Samsung LS32DG500E

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Monitorius Samsung LS32DG500E
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Monitoriai |
| Prekės kodas | 8806095412566 |
| Įstrižainė | 32" |
| Maksimali raiška | 2560 x 1440 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp) |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000 :1 |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 2560 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | 180hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | Žaidimų rėžimas, flicker free technologija, low blue light |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Plotis | 714.2cm |
| Gylis | 263.5cm |
| Energijos klasė | f |
| Žaidimų monitorius | + |
| Tipas | Žaidimų monitorius |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |





















































