Monitorius Samsung LS32D600U kaina
Monitorius Samsung LS32D600U kaina
Monitorius Samsung ViewFinity S60UD 32i WQHD IPSTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
288.49 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung S60UD computer monitor 81.3 cm (32) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black |
|
276.52 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
276.52 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Monitorius SAMSUNG S32D600U 32 colių 16:9 2560x1440 IPS 5ms 100Hz HDR10 sRGB TUR.. |
|
276.53 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
276.53 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Samsung S32D600U, 32" LS32D600UAUXEN |
|
280.58 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
280.58 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Monitor 32 inch ViewFinity S60UD IPS 2560x1440 WQHD 16:9 1xHDMI 2xDP(In+Out) 1xU..Daugiau |
|
281.65 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Samsung ViewFinity S6 LS32D600UAUXEN 32" IPS 16:9 monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 28.49 eur/mėn |
|
284.93 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Monitor Samsung Viewfinity S6 (LS32D600UAUXEN) | LS32D600UAUXEN | 8806095524689 |
|
287.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Monitorius Samsung ViewFinity S60UD 32i WQHD IPSTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
288.49 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
SAMSUNG ViewFinity S60UD 32i WQHD IPSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
297.89 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
297.89 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Samsung S60UD kompiuterio monitorius 81,3 cm (32") 2560 x 1440 pikseliai Quad HD.. |
|
299.05 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
SAMSUNG ViewFinity S60UD 32i WQHD IPSIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
312.80 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
312.80 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
SAMSUNG Model: LS32D600UAUXEN - 100Hz | QHD | 32'' | IPS | 5msDaugiau |
|
314.40 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Samsung S60UD computer monitor 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black |
|
316.32 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Samsung ViewFinity S6 S32D600UAU |
|
370.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
370.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Monitoriai |
| Prekės kodas | 8806095524689 |
| Gamintojo kodas | s60ud 32i |
| Įstrižainė | 32" ~81cm |
| Maksimali raiška | 2560 x 1440 |
| LCD tipas | ips |
| Vaizdo jungtis | hdmi, displayport (dp), usb 2.0, ac |
| Kitos jungtys | usb |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 280cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 100hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Komplekte yra kabeliai | ac, usb |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Svoris | 7.2kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Korpusas | aukščio reguliavimas |
| Aukštis | 58.5cm |
| Plotis | 71.39cm |
| Gylis | 22cm |
| Palaikomos technologijos | hdr10 pro |
| Energijos klasė | e |
| Komplektacija | usb-c laidas, maitinimo kabelis |
| Rodyti daugiau | |































































