RugGear RG850 kaina
RugGear RG850 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-19 06:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | RUGGEAR |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6954561705260 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | IP68 atsparumas dulkėms ir vandeniui (iki 1.5 m per 30 min.). Chipset: Qualcomm Snapdragon® 430 (MSM8937). |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 4000 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | Li-ion |
| Jutikliai | Geomagnetinis jutiklis |
| Procesoriaus modelis | Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Adreno 505 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | - |
| Ekrano tipas | IPS |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 8.1 (Oreo) |
| Ekrano dydis | 6 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 3 GB |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 128 |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | - |
| USB jungties tipas | Micro USB |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | - |
| Svoris su akumuliatoriumi | 210 |
| Speciali apsauga | Atsparus drėgmei |
| Garso failų formatai | AMR |
| Ryšių standartas | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 720p@30fps |
| Vaizdo failų formatai | 3GPP |
| Ekrano raiška | 720 x 1440 |
| Atminties talpa | 32 GB |
| Palaikomos kalbos | Anglų |
| Modelis | RugGear RG850 |
| Veido atpažinimas | - |
| Priekinė kamera | 8 MP |
| Galinė kamera | 12 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |




































