Razer Blackshark V3 X HyperSpeed kaina
Razer Blackshark V3 X HyperSpeed kaina
Belaidės ausinės Razer Blackshark V3 X Hyperspeed su mikrofonuKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.0 € Daugiau |
|
87.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Belaidės žaidimų ausinės Razer BlackShark V3 X HyperSpeed RZ04-05420400-R3G1, ju..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 142 € Daugiau |
|
99.81 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
99.81 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Razer Blackshark V3 X HyperSpeed, juodos - Belaidės ausinėsNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
119.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
119.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Razer BlackShark V3 X HyperSpeed skirta Xbox Ausinės Žaidimams, Over-Ear,Belaidė..Daugiau |
|
85.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
85.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Belaidės ausinės Razer Blackshark V3 X Hyperspeed su mikrofonuKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.0 € Daugiau |
|
87.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Razer BlackShark V3 X HyperSpeed for Xbox Gaming Headset, Over-Ear,Wireless, Bl..Daugiau |
|
89.41 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Razer Blackshark V3 X HyperSpeed juodos belaidės ausinės su mikrofonuVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
90.00 €
|
Į parduotuvę gameroom.lt |
Razer BlackShark V3 X Hyperspeed for PlayStation ausinės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.00 eur/mėn Daugiau |
|
90.02 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Razer BlackShark V3 X HyperSpeed for Xbox Gaming Headset, Over-Ear,Wireless, Bl..Daugiau |
|
90.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
90.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Razer BlackShark V3 X HyperSpeed for Xbox Gaming Headset, Over-Ear,Wireless, Bla..Daugiau |
|
90.79 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Razer BlackShark V3 X HyperSpeed for Xbox Gaming Ausinės, Over-Ear,Wireless, Bla..Daugiau |
|
91.58 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
91.58 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Razer BlackShark V3 X HyperSpeed Xbox Gaming Headset, Over-Ear, Wireless, BlackDaugiau |
|
92.41 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Razer BlackShark V3 X HyperSpeed for Xbox Gaming Headset, Over-Ear,Wireless, Bl..Daugiau |
|
92.44 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Razer BlackShark V3 X HyperSpeed for Xbox Gaming Headset, Over-Ear,Wireless, Bl..Daugiau |
|
92.44 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Razer BlackShark V3 X HyperSpeed for Xbox Gaming Headset, Over-Ear,Wireless, Bla..Daugiau |
|
94.34 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
94.34 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Belaidės ausinės Razer Razer BlackShark V3 X Hyperspeed for PlayStation black |
|
94.95 €
|
Į parduotuvę evelatus.lt |
Razer BlackShark V3 X HyperSpeed for Xbox Gaming Headset, Over-Ear,Wireless, Bl..Daugiau |
|
95.03 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Razer BlackShark V3 X HyperSpeed for PlayStation, Black |
|
97.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
97.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Razer Gaming Headset for PlayStation | BlackShark V3 X HyperSpeed | Black |
|
97.09 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Razer BlackShark V3 X HyperSpeed for Xbox Gaming Headset, Over-Ear,Wireless, Bl..Daugiau |
|
97.28 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Belaidės žaidimų ausinės Razer BlackShark V3 X HyperSpeed RZ04-05420400-R3G1, ju..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 142 € Daugiau |
|
99.81 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
99.81 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Belaidės žaidimų ausinės Razer BlackShark V3 X HyperSpeed RZ04-05420400-R3G1, ju..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 142 € Daugiau |
|
99.81 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
99.81 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
AUSINĖS RAZER BLACKSHARK V3X HYPERSPEEDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
99.81 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
99.81 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
BlackShark V3 X Hyperspeed for Xbox, Gaming-Headset schwarz/grün, 2,4 GHz-Dongle..Daugiau |
|
100.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
100.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Razer BlackShark V3 X HyperSpeed Belaidės žaidimų ausinės Bluetooth, USB-A, 3.5 ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. Daugiau |
|
100.51 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
100.51 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Razer BlackShark V3 X HyperSpeed for Xbox Gaming Headset, Over-Ear,Wireless, Bla..Daugiau |
|
101.64 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Razer BlackShark V3 X HyperSpeed |
|
102.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
102.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Razer wireless headset BlackShark V3 X HyperSpeed Xbox, blackDaugiau |
|
104.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
104.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
AUSINĖS RAZER BLACKSHARK V3X HYPERSPEEDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
104.80 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
104.80 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Razer BlackShark V3 X Hyperspeed RZ04-05420100-R3M1Daugiau |
|
105.07 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
105.07 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Razer Gaming Headset for PlayStation BlackShark V3 X HyperSpeed BlackLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
107.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Razer Blackshark V3 X HyperSpeed, juodos - Belaidės ausinėsNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
119.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
119.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Razer Headset RZ04-05420100-R3M1 / BlackShark V3 X HyperSpeed Black |
|
120.22 €
|
Į parduotuvę laramus.lt |
Razer Razer BlackShark V3 X Hyperspeed, skirta PlayStation, juodaDaugiau |
|
133.35 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 10:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | RAZER |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 8887910061336 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | bluetooth, usb-c |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Kita informacija | razer hyperspeed wireless; smartswitch dual wireless; nuimamas 9.9 mm kardioidinis mikrofonas; triforce 50 mm gen‑2 tvarkyklės |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 270g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ištraukiamas |
| Priedai | laidas, usb transceiver |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rodyti daugiau | |






































