Poco F5 Pro 512GB kaina
Poco F5 Pro 512GB kaina
Xiaomi Poco F5 Pro 5G DS 512GB 12GB RAM (Ekspozicinė prekė) |
Ekspozicinė
|
449.00 €
|
Į parduotuvę balticmobiles.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-15 12:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Poco |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6941812743744 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP53 |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | 162.78x75.44x8.59mm |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 5160 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Jutikliai | Giroskopas |
| Serija | MZB0D8REU |
| Procesoriaus modelis | Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 (4 nm) |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Adreno 730 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 13 |
| Ekrano dydis | 6.67 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass 5 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 12 GB |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | + |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | - |
| Ausinių lizdas | Nėra |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 204 |
| Speciali apsauga | Apsauga nuo įbrėžimų |
| Vaizdo įrašymo greitis | 8K@24fps |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Ekrano raiška | 1440 x 3200 |
| Atminties talpa | 512 GB |
| Išleidimo metai | 2023 |
| Blykstė | Įmontuota |
| Modelis | Xiaomi Poco F5 Pro |
| Priekinė kamera | 16 MP |
| Galinė kamera | 64 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| 2.5D ekranas | - |
| Pikselių tankis | 526 ppi |
| 5G ryšio palaikymas | - |
| Rodyti daugiau | |



































