Lygintuvas Philips GC1750 kaina
Lygintuvas Philips GC1750 kaina
Lygintuvas PHILIPS GC1750/20Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.99 € |
|
23.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Lygintuvas Philips EasySpeed GC1750/20, mėlynas/baltasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € |
|
23.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
23.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips GC1750/20Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 31.19 € |
|
23.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lygintuvas PHILIPS GC1750/20Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.99 € |
|
23.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Lygintuvas Philips EasySpeed GC1750/20, mėlynas/baltasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € |
|
23.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
23.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Lygintuvas Philips EasySpeed GC1750/20, mėlynas/baltasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € |
|
23.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
23.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips GC1750/ 20 lygintuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
23.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
23.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Lygintuvas Philips GC1750/20Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
23.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
23.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Philips GC1750/20Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 31.19 € |
|
23.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Philips | Iron | EasySpeed GC1750/20 | Steam Iron | 2000 W | Water tank capacity.. |
|
24.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Lygintuvas Philips GC1750/20Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
25.19 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
25.19 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
IRON/GC1750/20 PHILIPS |
|
25.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
25.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips iron GC1750/20 |
|
25.98 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
25.98 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips | EasySpeed GC1750/20 | Iron | Steam Iron | 2000 W | Water tank capacity.. |
|
27.82 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Philips EasySpeed, White/Blue GC1750/20 |
|
27.90 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
27.90 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
"Philips EasySpeed" garų lygintuvas Garų stiprinimas iki 100 g, garų lygintuvas,.. |
|
29.87 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Philips EasySpeed GC1750 - dampstrygej |
|
29.87 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
29.87 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Philips Garų lygintuvas GC1750/20, 2000 W, 220 ml vandens talpa, 25 g/min nuolat.. |
|
34.50 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Philips iron GC1750 |
|
37.96 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
37.96 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 11:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8710103909651 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2000w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 25g/min. |
| Garų smūgis | 100g/min. |
| Padas | keramika |
| Vandens purkštukas | + |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 220ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Laido ilgis | 1.9m |
| Svoris | 2.17kg |
| Kita informacija | sausas lyginimas, temperatūros reguliavimas, vertikalus garinimas |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Garų slėgis | -bar |
| Rodyti daugiau | |




















































