Lygintuvas Philips GC 1742/40 kaina
Lygintuvas Philips GC 1742/40 kaina
Lygintuvas Philips EasySpeed GC1742/40, balta sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 32.9 € |
|
20.68 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
20.68 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Lygintuvas Philips EasySpeed GC1742/40, balta sp./raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 32.9 € |
|
20.68 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
20.68 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips GC1742/ 40 lygintuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
20.68 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
PHILIPS GC1742/40 LygintuvasDaugiau |
|
20.68 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
20.68 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips EasySpeed GC1742/40 iron Dry & Steam iron Non-stick soleplate 2000 W Red.. |
|
24.20 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
24.20 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lygintuvas Philips GC1742/40Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
28.16 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
28.16 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Lygintuvas Philips GC1742/40Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
29.57 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
29.57 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Philips EasySpeed, White/Red GC1742/40 |
|
30.28 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
30.28 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 07:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8710103911593 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2000w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 25g/min. |
| Garų smūgis | 90g/min. |
| Padas | neprisvylančios dangos |
| Vandens purkštukas | + |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | - |
| Vertikalus garinimas | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 220ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Laido ilgis | 1.9m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | 0.72kg |
| Kita informacija | sausas lyginimas, temperatūros reguliavimas, vertikalus garinimas, vandens purkštukas |
| Kaitinimo laikas | 0.5min. |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Rodyti daugiau | |























































