Philips FC9332/09 kaina
Philips FC9332/09 kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (38)
„Philips 3000 serijos be maišelio dulkių siurblys 900 W PowerCyclone 5“ |
|
88.07 €
|
Išparduotadoberman.lt |
Philips 3000 series FC9332/09 dulkių siurblys 1,5 L Cilindrinis dulkių siurblys .. |
|
88.61 €
|
Išparduotastore24.lt |
Vacuum cleaner bagless Philips PowerPro Compact FC9332/09 (650W, black color) |
|
91.34 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Philips 3000 series FC9332/09 dulkių siurblys 1,5 L Cilindrinis dulkių siurblys .. |
|
93.76 €
|
Išparduotabigbox.lt |
Philips 3000 series FC9332/09 dulkių siurblys 1,5 L Cilindrinis dulkių siurblys .. |
|
93.80 €
|
Išparduotabaitera.lt |
Philips 3000 series Bagless vacuum cleaner 900 W PowerCyclone 5 FC9332/09 |
|
95.76 €
|
Išparduotatoppc.lt |
Vacuum cleaner bagless Philips PowerPro Compact FC9332/09 (650W; black color) |
|
96.00 €
|
Išparduotaelektromarkt.lt |
Philips | Vacuum cleaner PowerPro Compact | FC9332/09 | Power 650 W | Black/ white |
|
97.27 €
|
Išparduotaprintera.lt |
Philips 3000 series FC9332/09 dulkių siurblys 1,5 L Cilindrinis dulkių siurblys .. |
|
98.45 €
|
Išparduotatechnorama.lt |
„Philips 3000“ serijos dulkių siurblys be maišelio, 900 W, „PowerCyclone 5“.. |
|
99.82 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Philips 3000 series FC9332/09 dulkių siurblys 1,5 L Cilindrinis dulkių siurblys .. |
|
112.05 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Philips | Dulkių siurblys PowerPro Compact | FC9332/09 | Galia 650 W | Juoda/bal.. |
|
112.69 €
|
Išparduotaintop.lt |
Philips | Vacuum cleaner PowerPro Compact | FC9332/09 | Power 650 W | Black/ white |
|
113.34 €
|
Išparduotatoptech.lt |
Philips | Vacuum cleaner PowerPro Compact | FC9332/09 | Power 650 W | Black/ white |
|
115.12 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
Philips | Vacuum cleaner PowerPro Compact | FC9332/09 | Power 650 W | Black/ white |
|
115.22 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Philips | Vacuum cleaner PowerPro Compact | FC9332/09 | Power 650 W | Black/ whi.. |
|
116.28 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Philips | Dulkių siurblys PowerPro Compact | FC9332/09 | Galia 650 W | Juoda/bal.. |
|
128.44 €
|
Išparduotazemakaina.lt |
Philips PowerPro Compact Beutelloser Staubsauger - FC9332/09 (Kopija) |
|
128.47 €
|
Išparduotapiguperku.lt |
Philips | Vacuum cleaner PowerPro Compact | FC9332/09 | Power 650 W | Black/ white |
|
129.11 €
|
Išparduotakmobiles.lt |
Dulkių siurblys Vacuum cleaner bagless Philips PowerPro Compact FC9332/09 (650W,.. |
|
131.52 €
|
Išparduotavarle.lt |
Philips Dulkių Siurblys Be Maišelio Fc9332/09 (650 W / Juoda / Mėlyna ) |
|
135.00 €
|
Išparduotaelektronikostaskas.lt |
Kainų kitimo istorija - Philips FC9332/09

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Philips FC9332/09
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8710103796299 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 650w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Vamzdis | metalinis |
| Energijos efektyvumo klasė | a+ |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | c |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 24.7cm |
| Plotis | 28.1cm |
| Gylis | 41cm |
| Svoris | 4.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 1.5l |
| HEPA filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 9m |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Maksimalus triukšmo lygis | 79db |
| Filtrų tipas | hepa h13 |
| Laido ilgis | 6m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |



































