Dulkių siurblys Nilfisk VP300 kaina
Dulkių siurblys Nilfisk VP300 kaina
Dulkių siurblys NILFISK VP300 Hepa Ec EU |
|
230.11 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
230.11 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Dulkių siurblys Nilfisk-ALTO VP300 HEPA EC70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
230.42 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
230.42 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 00:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NILFISK |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 5703887129622 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 800w |
| Įsiurbimo galia | 215w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Vamzdis | nerūdijančio plieno |
| Energijos efektyvumo klasė | b |
| Teleskopinis vamzdis | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 39cm |
| Plotis | 34cm |
| Gylis | 39.5cm |
| Svoris | 5.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 10l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | 3 |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Maksimalus triukšmo lygis | 73db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Laido ilgis | 10m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |





























