Šaldytuvas Midea MDRF632FIE28 kaina
Šaldytuvas Midea MDRF632FIE28 kaina
Šaldytuvas Midea MDRF632FIE28, Side by side, 177.5 cmTurime parduotuvėje, taikome nuolaidą |
|
679.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-11-03 04:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4048164115396 |
| Gamintojo kodas | mdrf632fie28 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 295kwh |
| Bendra talpa | 473l |
| Šaldytuvo talpa | 305l |
| Šaldiklio talpa | 169l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15°c - -24°cºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9.5val. |
| Užšaldymo galia | 7kg/24h |
| Klimato klasė | sn -st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, biofresh |
| Plotis | 83.3cm |
| Aukštis | 177.5cm |
| Gylis | 65.3cm |
| Svoris | 91kg |
| Greitas užšaldymas | + |
| Rodyti daugiau | |































