Šaldytuvas Midea MDRB424FGE01I kaina
Šaldytuvas Midea MDRB424FGE01I kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 01:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6954903811130 |
| Gamintojo kodas | mdrb424fge01i |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 235kwh |
| Bendra talpa | 310l |
| Šaldytuvo talpa | 224l |
| Šaldiklio talpa | 86l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 8val. |
| Užšaldymo galia | 3.9kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, multiairflow |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 188cm |
| Gylis | 63cm |
| Svoris | 62kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | 3 stiklinės lentynos; 3 lentynos durelėse; pieno produktų skyrelis |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Palaikomos technologijos | multi airflow, no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |































