Šaldytuvas Midea MDRB369FGE01 kaina
Šaldytuvas Midea MDRB369FGE01 kaina
Šaldytuvas Midea MDRB369FGE01Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
255.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldytuvas Midea Refrigerator MDRB369FGE01 Energy efficiency class E Free sta.. |
|
298.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Midea MDRB369FGE01Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
255.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Midea MDRB369FGE01 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 42.50 eur/mėn |
|
255.00 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
255.00 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Midea Šaldytuvas | MDRB369FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | Co.. |
|
258.71 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
258.71 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Midea MDRB369FGE01, laisvai pastatomas, 177.3 cm, apačioje šaldiklis,.. |
|
273.00 €
|
Į parduotuvę muresta.lt |
Midea Refrigerator | MDRB369FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
273.85 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Refrigerator | MDRB369FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
276.49 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Midea Refrigerator | MDRB369FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
276.49 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea Refrigerator | MDRB369FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
276.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
276.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas Midea MDRB369FGE01, laisvai pastatomas, 177.3 cm, apačioje šaldiklis,.. |
|
277.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Šaldytuvas Midea MDRB369FGE01Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
277.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
277.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRB369FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
279.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea Refrigerator | MDRB369FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
287.02 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Midea Refrigerator | MDRB369FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
289.65 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea Refrigerator | MDRB369FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
295.40 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Šaldytuvas Midea Refrigerator MDRB369FGE01 Energy efficiency class E Free sta.. |
|
298.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Midea MDRB369FGE01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
298.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
298.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRB369FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
300.69 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
300.69 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRB369FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
401.83 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
401.83 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6954903819723 |
| Gamintojo kodas | mdrb369fge01 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 204kwh |
| Bendra talpa | 262l |
| Šaldytuvo talpa | 197l |
| Šaldiklio talpa | 65l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -23ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 9kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 54.7cm |
| Aukštis | 177.3cm |
| Gylis | 56.8cm |
| Svoris | 91kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |

































