Šaldytuvas Midea MDRD125FGE01 kaina
Šaldytuvas Midea MDRD125FGE01 kaina
Midea Refrigerator | MDRD125FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
162.62 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Midea MDRD125FGE01 šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.86 eur/mėn |
|
208.57 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Fridge-freezer MDRD125FGE01 undercounter |
|
213.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
213.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Midea Šaldytuvas | MDRD125FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | La.. |
|
219.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
219.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRD125FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
235.47 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Chłodziarko-zamrażarka MDRD125FGE01 podblatowa | MDRD125FGE01 | 6940461936460 |
|
278.50 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 13:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6940461936460 |
| Gamintojo kodas | mdrd125fge01 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 137kwh |
| Bendra talpa | 80l |
| Šaldytuvo talpa | 68l |
| Šaldiklio talpa | 12l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 47.5cm |
| Aukštis | 84.5cm |
| Gylis | 44.5cm |
| Svoris | 20.6kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Lentynos | 2 |
| Rodyti daugiau | |








































