Šaldytuvas Adler AD-8089 kaina
Šaldytuvas Adler AD-8089 kaina
Automobilinis šaldytuvas Adler AD 8089Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
122.87 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas ADLER AD 8089Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
130.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Mini šaldytuvas ADLER AD-8089 28LPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
116.87 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
116.87 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Šaldytuvas ADLER AD 8089Daugiau |
|
116.87 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
116.87 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Adler Thermoelectric Cooler | AD 8089 | Energy efficiency class E | Free-standin.. |
|
120.12 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Automobilinis šaldytuvas Adler AD 8089Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
122.87 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Adler | Thermoelecric Cooler | AD 8089 | Energy efficiency class E | Free standi.. |
|
122.99 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Adler | Thermoelecric Cooler | AD 8089 | Energy efficiency class E | Free standi.. |
|
123.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
123.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Adler | Thermoelecric Cooler | AD 8089 | Energy efficiency class E | Free standi.. |
|
123.23 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Adler | Thermoelecric Cooler | AD 8089 | Energy efficiency class E | Free standi.. |
|
127.40 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Adler | Thermoelecric Cooler | AD 8089 | Energy efficiency class E | Free standi.. |
|
127.40 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Adler | Thermoelecric Cooler | AD 8089 | Energy efficiency class E | Free standi.. |
|
128.84 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Šaldytuvas ADLER AD 8089Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
130.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Mini šaldytuvas ADLER AD-8089 28LIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
130.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
130.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Adler | Thermoelecric Cooler | AD 8089 | Energy efficiency class E | Free standi.. |
|
130.97 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Thermoelectric cooler ADLER AD 8089 Black |
|
131.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
131.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
ADLER AD 8089 |
|
132.89 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
132.89 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Termoelektrinis Aušintuvas - ADLER AD 8089 28L 35dB 67kWh LED Juodas |
|
153.89 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Termoelektrinis Aušintuvas - ADLER AD 8089 28L 35dB 67kWh LED JuodasDaugiau |
|
156.09 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Klimato priemonės // Cooling boxes and bags // AD 8089 Chłodziarka termoelektryc.. |
|
188.05 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 03:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ADLER |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 5905575905772 |
| Automobilinio šaldytuvo tipas | termoelektriniai |
| Montavimo tipas | nešiojamos |
| Aukštis | 48cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 38cm |
| Talpa | 28l |
| Energijos klasė | e |
| Valdymas | mechaninis |
| Temperatūra šaldytuve | iki 16-18 °c žemiau aplinkos temperatūros |
| Laido ilgis | -m |
| Kita informacija | maitinimo šaltinis 12v / 230v |
| Rodyti daugiau | |








































