Mikrobangų krosnelė Midea AM720C2AT kaina
Mikrobangų krosnelė Midea AM720C2AT kaina
Midea MAM720C2AT(WH)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.7 € |
|
62.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Midea MAM720C2ATKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 84.9 € |
|
62.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Midea MAM720C2AT(WH)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.7 € |
|
62.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Midea MAM720C2ATKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 84.9 € |
|
62.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Midea MAM720C2ATKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 84.9 € |
|
62.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Midea Microwave oven | MAM720C2AT | Free standing | 700 W | White | MAM720C2AT(WH) |
|
80.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
80.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Midea Microwave oven | MAM720C2AT | Free standing | 700 W | White |
|
81.83 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Mikrobangų krosnelė Midea Microwave oven | MAM720C2AT | Free standing | 700 W | .. |
|
81.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Midea Microwave oven | MAM720C2AT | Free standing | 700 W | White |
|
83.93 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
83.93 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Midea Microwave oven | MAM720C2AT | Free standing | 700 W | White MAM720C2AT WH .. |
|
84.12 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea MAM720C2AT, White MAM720C2AT(WH) |
|
84.22 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
84.22 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Midea Microwave orkaitė | MAM720C2AT | Free standing | 700 W.. |
|
87.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
87.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Midea Microwave oven | MAM720C2AT | Free standing | 700 W | White |
|
88.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
88.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Midea Microwave oven MAM720C2AT Free standing 700 W Whit.. |
|
90.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 03:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 6944271657485 |
| Gamintojo kodas | am720c2at(bk) |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 25.9cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 34.6cm |
| Svoris | 10.14kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 25.5cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | + |
| Laido ilgis | -m |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




































