Microsoft Surface Laptop 6 15 kaina
Microsoft Surface Laptop 6 15 kaina
Microsoft Surface Laptop 6 Ultra 5 135H 512GB SSD, 16GB 13.5" (2256x1504) TOUCHS..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
1319.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
MS Surface Laptop 6 Black [DE/AT]/ 15/ Ultra5/256GB/8GB/Win11 Pro/MessewareDaugiau |
|
1359.44 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1359.44 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Microsoft Surface Laptop 6 for Business - Intel Core Ultra 5 135H - Win 11 Pro -.. |
|
1677.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-01 07:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Microsoft |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 196388276264 |
| Ilgis | 340 |
| Plotis | 244 |
| Aukštis | 16.9 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.68 |
| Ekrano įstrižainė | 15 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesoriaus modelis | 135H |
| Procesoriaus branduoliai | 14 |
| Procesoriaus dažnis | 1.7 |
| Operatyviosios atminties tipas | LPDDR5X-SDRAM |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | IMG |
| Vaizdo plokštės serija | Arc |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Kompiuterio tipas | Su sensoriniu ekranu |
| Garantija baterijai | 12 |
| Ekrano tipas | PixelSense™ |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 256 GB |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Buferinė atmintis (Cache) | 18 |
| Ekrano raiška | 2496 x 1664 |
| Jungtys | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| Ekrano dažnis | 60 |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Baterijos veikimo trukmė iki | 19 |
| Saugos sistema | TPM 2.0 |
| Modelis | ZLG-00009 |
| Serija | Microsoft Surface Laptop 6 |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel Arc Graphics |
| Operacinės sistemos kalba | Lenkų |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Baterijos talpa (Wh) | 47 |
| Perpakuotas | - |
| Rodyti daugiau | |







































