Mercusys Halo S12 kaina
Mercusys Halo S12 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-27 14:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MERCUSYS |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 693536408802 |
| Tipas | wi-fi prieigos taškas |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 867mbps |
| VPN palaikymas | + |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | - |
| USB jungtys | - |
| Aukštis | 88mm |
| Plotis | 88mm |
| Gylis | 88mm |
| Svoris | 660g |
| Matmenys | 88 × 88 × 88 mm |


























