Mercusys AC12G kaina
Mercusys AC12G kaina
Maršrutizatorius AC1300 Wireless Dual Band Gigabit Router AC12G 802.11ac 400+.. |
|
21.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Maršrutizatorius Mercusys AC12G, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 40.95 € |
|
21.49 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
21.49 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mercusys AC1200 AC12GKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.79 € |
|
26.06 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ROUTER MERCUSYS AC12G |
|
20.98 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
20.98 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Maršrutizatorius AC1300 Wireless Dual Band Gigabit Router AC12G 802.11ac 400+.. |
|
21.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Maršrutizatorius Mercusys AC12G, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 40.95 € |
|
21.49 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
21.49 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Maršrutizatorius Mercusys AC12G, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 40.95 € |
|
21.49 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
21.49 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mercusys AC12G tinklo įrenginį10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
21.91 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mercusys Wireless Router|MERCUSYS|Wireless Router|1167 Mbps|LAN \ WAN ports 4|Nu.. |
|
23.47 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Wireless Router|MERCUSYS|Wireless Router|1167 Mbps|IEEE 802.11ac|1 WAN|3x10/100/.. |
|
24.47 €
|
Į parduotuvę plkompiuteriai.lt |
Mercusys AC12G AC1200 bevielis dviejų dažnių (300+867 Mbps) Gigabit maršrutizato.. |
|
24.59 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router | AC12G | 802.11ac | 300+867 Mbit/s | 1.. |
|
24.80 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
24.80 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MERCUSYS AC1200 Belaidis Dual Band Gigabitinis Maršrutizatorius (AC12G)14 dienų prekių grąžinimo garantija + prekės atsiėmimas sandėlyje tą pačią dieną |
|
25.02 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.97 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
25.02 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.97 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Wireless Router|MERCUSYS|Wireless Router|1167 Mbps|LAN \ WAN ports 4|Number of a..Daugiau |
|
25.23 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Wireless Router|MERCUSYS|Wireless Router|1167 Mbps|LAN WAN ports 4|Number of ant..Daugiau |
|
25.29 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Mercusys AC12G belaidis maršrutizatorius Gigabitinis eternetas Dviguba juosta (2.. |
|
25.31 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
TP-LINK MERCUSYS AC12G AC1200 maršrutizatoriusPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
25.64 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
25.64 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Maršrutizatorius TP-LINK MERCUSYS AC12G AC1300 Dual Band WiFi 802.11ac Gigabit r..Daugiau |
|
25.64 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
25.64 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bevielis Wi-fi maršrutizatorius AC1200 802.11ac, 300+867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbi.. |
|
26.00 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Wireless Router|MERCUSYS|Wireless Router|1167 Mbps|LAN \ WAN ports 4|Number of a.. |
|
26.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
26.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mercusys AC1200 AC12GKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.79 € |
|
26.06 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
TP-LINK MERCUSYS AC12G AC1200 maršrutizatoriusIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
26.92 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
26.92 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
TP-LINK MERCUSYS AC12G AC1200 dviejų juostų WiFi 802.11ac Gigabitinis maršrutiza.. |
|
27.19 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
AC1300 Wireless Dual Band Gigabit Router | AC12G | 802.11ac | 400+867 Mbit/s | 1.. |
|
27.66 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Wireless Router|MERCUSYS|Wireless Router|1167 Mbps|LAN \ WAN ports 4|Number of a.. |
|
27.82 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Wireless Router|MERCUSYS|Wireless Router|1167 Mbps|LAN \ WAN ports 4|Number of a.. |
|
27.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
27.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mercusys AC12, AC1200 Dual Band Wireless Router AC12G |
|
28.59 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
28.59 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Maršrutizatorius Mercusys AC12G, juoda |
|
29.27 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
29.27 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Wireless Router|MERCUSYS|Wireless Router|1167 Mbps|IEEE 802.11ac|1 WAN|3x10/100/.. |
|
29.64 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Wireless Router|MERCUSYS|Wireless Router|1167 Mbps|LAN \\ WAN ports 4|Number of ..Daugiau |
|
30.21 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Mercusys belaidis maršrutizatorius AC12G, 1167 Mbit/s, 4 prievadai, 2.4 GHz 300 .. |
|
31.50 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Router Mercusys AC12G |
|
32.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
32.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 15:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MERCUSYS |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 6935364099787 |
| Tipas | nešiojamas maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 300mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Maksimalus atstumas | -m |
| Wi-Fi | + |
| Maksimalus vartotojų skaičius | - |
| VPN palaikymas | - |
| Siųstuvo galingumas | 20dbm |
| Protokolo palaikymas | ipv4 |
| Kodavimas | wpa/wpa2-psk |
| Duomenų perdavimo sparta | 300 |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2,4 - 5 ghz |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | - |
| Jungčių kiekis (WAN) | 1 |
| USB jungtys | - |
| Antena | 4x iš išorės |
| Antenos tipas | išorinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 32mm |
| Plotis | 222mm |
| Gylis | 140mm |
| Svoris | 481g |
| Funkcijos | upnp, dmz, virtualus serveris, dhcp |
| Palaikomos technologijos | dyndns, guest network |
| Gamintojo kodas | ac12g |
| Rodyti daugiau | |








































































