Logitech HD C505E kaina
Logitech HD C505E kaina
Internetinė kamera Logitech C505e, juoda sp., CMOSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 54.9 € |
|
45.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
LogiTech C505eKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 59.0 € Daugiau |
|
45.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Logitech Webcam HD C505e black (960-001372) |
|
44.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
44.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Logitech 960-001372 internetinė kamera 1280 x 720 pikseliai USB Grafitas |
|
45.81 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Internetinė kamera Logitech C505e, juoda sp., CMOSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 54.9 € |
|
45.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Internetinė kamera Logitech C505e, juoda sp., CMOSKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 54.9 € |
|
45.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
LogiTech C505eKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 59.0 € Daugiau |
|
45.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Internetinė kamera Logitech C505e HD Webcam (960-001372) juodaNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
46.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
46.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
"Logitech C505e", 1280 x 720 taškų, 30 kadrų per sekundę, 1280x720@30fps, 720p, .. |
|
47.50 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Logitech C505e Business Webcam 960-001372 |
|
48.04 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
48.04 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Logitech C505e |
|
50.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
50.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech C505e HD Business Internetinė kamera, GraphiteDaugiau |
|
52.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
52.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Logitech 960-001372 webcam |
|
53.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
53.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Logitech C505e internetinė kamera 1280 x 720 pikseliai USB JuodaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
54.03 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
54.03 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Logitech C505e internetinė kamera 1280 x 720 pikseliai USB JuodaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
56.73 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
56.73 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Logitech C505e |
|
59.84 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
59.84 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 12:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Internetinės kameros |
| Prekės kodas | 097855163806 |
| Raiška | 1280 x 720dpi |
| Mikrofonas | + |
| Komplektacija | kamera |
| Laido ilgis | 2m |
| Kita informacija | integruotas mikrofonas |
| Matmenys | 31.91 x 72.91 x 66.64mm |
| Svoris | 0.075kg |
| Jungties tipas | usb |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Kameros tipas | web kamera |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |










































































