Muzikinis centras LG RNC9 kaina
Muzikinis centras LG RNC9 kaina
LG RNC9 muzikinis centras10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 27.50 eur/mėn |
|
274.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
LG XBOOM RNC9 nešiojama kolonėlė |
|
275.97 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
275.97 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Kolumna LG SPEAKER BLUETOOTH/XBOOM RNC9 | RNC9.DEUSLLK | 8806087088335 |
|
286.35 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Lg XBOOM RNC9 Bluetooth, 330 x 1056 x 368 mm, Mikrofonas, Gitara įvestis, 1.0, B.. |
|
298.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Muzikinis centras LG XBOOM RNC9.DEUSLLKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 342.14 € |
|
306.32 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Poweraudio LG RNC9 speaker |
|
470.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
470.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Vakarėlio garsiakalbis - LG Electronics - XBOOM RNC9 - 20,32 cm - Bluetooth - La.. |
|
578.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
578.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 06:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Namų garso sistemos |
| Prekės kodas | 8806087088335 |
| Bendra galia (RMS) | -w |
| Garsiakalbiai | dviejų garsiakalbių sistema |
| Žemų dažnių garsiakalbis | + |
| Jungties tipas | bluetooth, usb, mic in - 6.3mm, guitar in - 6.3mm |
| USB 2.0 | 2 |
| LCD ekranas | + |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Skaitomų diskų tipai | - |
| Palaikomi formatai | aac, mp3, sbc, wav, wma |
| Kasečių dėklas | - |
| RDS | - |
| Radijo bangų diapazonai | fm |
| Radijo stočių atmintis | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | -w |
| Matmenys | 1050 x 397 x 390mm |
| Kita informacija | 6.3 |
| Svoris | 13.8kg |
| Garsiakalbio galia (RMS) | -w |
| FM imtuvas | + |
| USB lizdas | + |
| 3.5 mm garso įvadas | - |
| DVD palaikymas | - |
| Rodyti daugiau | |

















































