Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 kaina
Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 kaina
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 21QL003XPB, 350, 32 GB, 1 TB, ..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2339 € |
|
2189.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris „Lenovo ThinkPad P14s Gen 6“ mobilioji darbo stotis AMD 2..Daugiau |
|
2249.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
2249.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P14S G6Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
2552.79 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LENOVO THINKPAD P14S G6 Gen 6 6C+10c Ultra 7 255H, 32GB, 512GB SSD, M.2, 1920 x ..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
1635.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 21QL - 180°-Scharnierdesign - AMD Ryzen AI 7 PRO 350 ..Daugiau |
|
1732.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1732.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lenovo ThinkPad P/P14s Gen 6 (Intel)/Ultra 5 225H/14.5/WUXGA/16GB/512GB/RTX 500/..Daugiau |
|
1874.62 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen6 14" FHD+ Ryzen AI 7 PRO 350 32GB/512GB Win 11 Pro ..Daugiau |
|
1904.45 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Laptop Computer Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 AI R7P-350, 32GB RAM, 512GB SSD, 14.0..Daugiau |
|
1926.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
1926.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
ThinkPad P14s G6 21QL003XPB mobile workstation Windows 11 Pro AI 7 PRO 350/32GB/..Daugiau |
|
1948.55 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Lenovo ThinkPad P14s G6 21QL003XPB mobile workstation Windows 11 Pro AI 7 PRO 35..Daugiau |
|
1971.02 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Mobilna stacja robocza ThinkPad P14s G6 21QL003XPB Windows 11 Pro AI 7 PRO 350/3..Daugiau |
|
1991.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Lenovo Mobilna stacja robocza ThinkPad P14s G6 21QL003XPB Windows 11 Pro AI 7 PR..Daugiau |
|
1992.25 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
1992.25 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 21QL 180stopniowy projekt zawiasó..Daugiau |
|
1995.81 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
LENOVO P14S G6 R7-AI PRO350/14WUXGA/32GB/1TB/860M//W11P/3P/SWEDaugiau |
|
2089.17 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
ThinkPad P14s G6 mobilioji darbo stotis 21QL003XPB Windows 11 Pro AI 7 PRO 350/3..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
2179.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
2179.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 21QL003XPB, 350, 32 GB, 1 TB, ..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2339 € |
|
2189.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 21QL003XPB, 350, 32 GB, 1 TB, ..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2339 € |
|
2189.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Lenovo ThinkPad P14s G6 14 WUXGA AI 7 PRO 350 32GB 1SSD EN W11P nešiojamas kompi..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 218.90 eur/mėn Daugiau |
|
2189.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
ThinkPad P14s G6 21QL003XPB mobile workstation Windows 11 Pro AI 7 PRO 350/32GB/..Daugiau |
|
2234.40 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Nešiojamas kompiuteris „Lenovo ThinkPad P14s Gen 6“ mobilioji darbo stotis AMD 2..Daugiau |
|
2249.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
2249.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
ThinkPad P14s G6 mobilioji darbo stotis 21QL003XPB Windows 11 Pro AI 7 PRO 350/3..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
2266.16 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
2266.16 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P14S G6Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
2552.79 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | + Bitdefender 12mėn NEMOKAMAI!Daugiau |
|
2675.12 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 5.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
2675.12 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 5.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixel..Daugiau |
|
2701.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2701.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixel..Daugiau |
|
2706.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2706.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixel..Daugiau |
|
2712.44 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixel..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. Daugiau |
|
2728.09 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
2728.09 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixel..Daugiau |
|
2735.30 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixel..Daugiau |
|
2748.56 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixel..Visas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! Daugiau |
|
2755.00 €
|
Į parduotuvę gameroom.lt |
Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixel.. |
|
2760.92 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixel..Daugiau |
|
2765.49 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
2765.49 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P14s G6 21QT000SMH 14.5" WQXGA i7-255H 64.. |
|
2788.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixel..Daugiau |
|
2815.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel Black 14.5 " IPS WQXGA ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
2854.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 14.5 WQXGA ULT7-255H/64GB/1TB/NVIDIA RTX PRO 500 Blac.. |
|
2868.14 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixel.. |
|
2887.01 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixel..Daugiau |
|
2887.38 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2887.38 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixel..Daugiau |
|
2921.20 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
LENOVO ThinkPad P14s G6 Intel Core Ultra 9 285H 14.5inch WQXGA sRGB 64GB 1TB SSD.. |
|
3077.48 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Lenovo ThinkPad P14s G6 Intel | Black | 14.5 " | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixel.. |
|
3082.57 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 198158488464 |
| Kompiuterio paskirtis | mokslui, darbui ir namams |
| Gamintojo kodas | p14s g6 amd |
| Procesoriaus tipas | amd ryzen ai 7 pro |
| Kietasis diskas HDD | nėragb |
| Kietasis diskas SSD | 1000gb |
| Diskas SSD M.2 | 1000gb |
| Atminties dydis | 32gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota amd |
| Operacinė sistema | windows 11 pro |
| Ekrano dydis | 14" |
| Ekrano tipas | wuxga |
| Matinis ekranas | + |
| Ekrano dažnis (Hz) | 60 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano įstrižainė | 14" |
| Procesorius | amd ryzen ai 7 pro |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 8 |
| Atminties dažnis | 5600mhz |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | 2/0 |
| Kietojo disko valdiklis | ssd m.2 pcie nvme |
| Vaizdo plokštė | amd radeon 860m |
| Vaizdo plokštės atmintinė | dinaminė atmintisgb |
| Bluetooth | + |
| IR | + |
| Tinklo plokštės greitis | 1 gb/s |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| USB 2.0 | - |
| USB 3.0 | + |
| USB-C | 2 |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| 3G / 4G Wireless WAN | - |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Klaviatūra su apšvietimu | + |
| Operacinės sistemos kalbos versija | anglų |
| Kita informacija | anti-glare ekranas; 2x usb-c (thunderbolt 4/usb4 40gbps, pd 3.0, displayport 1.4); 2x usb-a (usb 5gbps, vienas always on); hdmi; rj‑45; 3.5 mm ausinių/mikrofono jungtis; saugumo užraktas |
| Integruota Web kamera | + |
| Aukštis | 17.7cm |
| Palaikomos technologijos | windows hello |
| Pridedami priedai | Įkrovėjas |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 65 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 135 |
| Rodyti daugiau | |




















































