Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad P14s Gen 3
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad P14s Gen 3
Lenovo ThinkPad P14s A G3 Gen 3 R7-6850U 32GB 1TB NVMe 14"WUXGA Touch W11P BlackPerkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
799.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-26 02:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 196803387230 |
| Ilgis | 317.7 |
| Plotis | 226.9 |
| Aukštis | 17.9 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.4 |
| Ekrano įstrižainė | 14 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus klasė | AMD Ryzen 7 Pro |
| Procesoriaus modelis | AMD Ryzen™ 7 PRO 6850U |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus dažnis | 2.70 |
| Operatyviosios atminties tipas | LPDDR5 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 6400 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | AMD |
| Vaizdo plokštės serija | Radeon |
| Garso plokštės modelis | Realtek® ALC3287 |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano tipas | IPS |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 16 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Buferinė atmintis (Cache) | 16 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 |
| Jungtys | HDMI |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | AMD SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi® 6E NFA725A |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM 2.0 |
| Serija | Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 |
| Procesoriaus karta | AMD Ryzen™ (PRO) |
| Vaizdo plokštės modelis | AMD Radeon 680M |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Rodyti daugiau | |





































