Lenovo ThinkPad P1 Gen 5 kaina
Lenovo ThinkPad P1 Gen 5 kaina
LENOVO THINKPAD P1 G5 Gen 5 6C+8c i7-12800H, 16GB, 256GB SSD, M.2, 2560x1600(2K)..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! |
|
1219.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-26 02:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Lenovo |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 196380261497 |
| Ilgis | 359.5 |
| Plotis | 253.8 |
| Aukštis | 17.7 |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.81 |
| Ekrano įstrižainė | 16 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i9 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i9-12900H |
| Procesoriaus branduoliai | 14 |
| Procesoriaus dažnis | 2.5 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 4800 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Nvidia |
| Vaizdo plokštės serija | Quadro |
| Garso plokštės modelis | Realtek® ALC3306 |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano tipas | IPS |
| Modelis | 21DC0014PB |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 64 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | 16 GB GDDR6 |
| Palaikomos atminties kortelės | SD |
| Buferinė atmintis (Cache) | 24 |
| Ekrano raiška | 2560 x 1600 |
| Jungtys | HDMI |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| Ekrano dažnis | 165 |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel® SoC |
| Tinklo plokštė | Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 11ax |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM 2.0 |
| Serija | Lenovo ThinkPad P1 Gen 5 |
| Procesoriaus karta | Alder Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Nvidia RTX A |
| Operacinės sistemos kalba | Lenkų |
| Integruota baterija | + |
| Rodyti daugiau | |











































