Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L590
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L590
Lenovo ThinkPad L590 15.6 I5-8265U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro G..Daugiau |
Atnaujinta
|
227.72 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
227.72 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lenovo preowned Lenovo ThinkPad L590 15.6" i3-8145U 8GB 256GB, Grade CDaugiau |
Atnaujinta
|
227.75 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L590 - 15.6" Full HD 1920x1080 LED IPS Ma..Daugiau |
|
329.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
329.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 18:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 0193386773252 |
| Kompiuterio paskirtis | verslui, mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | intel i3-8145u |
| Kietasis diskas SSD | 512gb |
| Diskas SSD M.2 | 512gb |
| Atminties dydis | 8gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota |
| Operacinė sistema | windows 11 pro |
| Ekrano dydis | 15" |
| Ekrano tipas | ips lcd, led anti-glare |
| Matinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | intel i3-8145u |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 2/4 |
| Atminties tipas | ddr4 |
| Kietojo disko valdiklis | ssd |
| Vaizdo plokštė | intel uhd graphics |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100/1000 mbit/s |
| HDMI | + |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| USB 3.0 | 4 |
| USB-C | 2 |
| TV išėjimo jungtys | hdmi |
| Garso plokštė | dolby advanced audio |
| Klaviatūra | skandinaviška (no) |
| Kita informacija | 2 x 2 w garsiakalbiai |
| Integruota Web kamera | + |
| Prekės būklė | atnaujinta |
| Baterijos talpa | 45 wh |
| Ilgis | 37.6cm |
| Korpuso tipas | plastikas |
| Palaikomos technologijos | energy star, rapid charge |
| Saugumas | kensington lock lizdas, tpm modulis |
| Rodyti daugiau | |








































