Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L490
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L490
Lenovo ThinkPad L490 i5-8265U 256GB SSD, 16GB 14" (1280 x 720) W11 ProPerkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! |
|
389.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-26 20:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 0193386640592 |
| Kompiuterio paskirtis | verslui, mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | intel core i3 |
| Kietasis diskas SSD | 512gb |
| Diskas SSD M.2 | 512gb |
| Atminties dydis | 8gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota |
| Operacinė sistema | windows 11 pro |
| Ekrano dydis | 14" |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Ekrano tipas | fhd |
| Matinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 14" (~36 cm) |
| Procesorius | intel core i3-8145u |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 2/4 |
| Vaizdo plokštė | intel uhd graphics |
| Vaizdo plokštės atmintinė | dynamicgb |
| Bluetooth | + |
| IR | - |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wifi 802.11 a/b/g/n/ac, bluetooth |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100/1000 mbit/s |
| HDMI | + |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| USB 2.0 | - |
| USB 3.0 | 4 |
| USB-C | 1 |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | + |
| TV išėjimo jungtys | hdmi |
| 3G / 4G Wireless WAN | - |
| Garso plokštė | high definition (hd) audio |
| Klaviatūra | skandinaviška (no) |
| Klaviatūra su apšvietimu | - |
| Operacinės sistemos kalbos versija | anglų |
| Integruota Web kamera | + |
| Prekės būklė | atnaujinta |
| Plotis | 22.4cm |
| Aukštis | 1.8cm |
| Ilgis | 32.2cm |
| Svoris | 1.46kg |
| Korpuso tipas | plastikas |
| Pridedami priedai | maitinimo šaltinis + kabelis |
| Rodyti daugiau | |





































