Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 Gen 3
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L14 Gen 3
Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 (Intel) 14", Intel Core i5-1235U, 8GB, 256GB SSD, Wind..Daugiau |
Atnaujinta
|
452.24 €
|
Į parduotuvę ekobite.lt |
LENOVO THINKPAD L14 G3 Gen 3 AMD Hexa Ryzen 5 Pro 5675U, 16GB, 512GB SSD, M.2, 1..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
549.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-25 21:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 196802444934 |
| Ilgis | 325.4 |
| Plotis | 217 |
| Aukštis | 19.83 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.39 |
| Ekrano įstrižainė | 14 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus klasė | AMD Ryzen 5 PRO |
| Procesoriaus modelis | AMD Ryzen 5 PRO 5675U |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 2.3 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 (SO-DIMM) |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 3200 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | AMD |
| Vaizdo plokštės serija | Radeon |
| Garso plokštės modelis | Realtek ALC3287 |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 64 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SD |
| Buferinė atmintis (Cache) | 16 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 |
| Jungtys | HDMI |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | AMD SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | 100/1000M; AMD Wi-Fi 6E RZ616, 11ax 2x2; Quectel EM05-G, 4G LTE CAT4 |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM 2.0 |
| Modelis | 21C5005DPB |
| Serija | Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 |
| Procesoriaus karta | AMD Ryzen™ (PRO) |
| Vaizdo plokštės modelis | AMD Radeon Graphics |
| Operacinės sistemos kalba | Lenkų |
| Integruota baterija | + |
| Rodyti daugiau | |















































