Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad E15 G2
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad E15 G2
Lenovo ThinkPad E15 G2 naudotas (15,6" FHD 1920x1080 IPS, Intel Core i5-1145G7, .. |
Naudota
|
387.20 €
|
Į parduotuvę ella.lt |
LENOVO THINKPAD E15 G2 Gen 2 Ryzen 7 4700U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 15.6" 192..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
605.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 00:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 9521724082094 |
| Kompiuterio paskirtis | mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | intel core i3 |
| Kietasis diskas SSD | 256gb |
| Atminties dydis | 8gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota |
| Operacinė sistema | windows 11 pro |
| Ekrano dydis | 15" |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Ekrano tipas | full hd |
| Matinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | intel core i3-1115g4 |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 1.7 - 4.1ghz |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 2 |
| Maksimali pagrindinė atmintis | 16gb |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | 1/1 |
| Vaizdo plokštė | intel uhd graphics |
| Vaizdo plokštės atmintinė | dynamicgb |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | ddr4 |
| Bluetooth | + |
| HDMI | + |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| USB-C | + |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | + |
| Optinis įrenginys | + |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Klaviatūra su apšvietimu | + |
| Integruota Web kamera | + |
| Prekės būklė | nauja |
| Svoris | 1.73kg |
| Korpuso tipas | aliuminis |
| Rodyti daugiau | |








































