Nešiojamasis kompiuteris HP 15-ef2126wm kaina
Nešiojamasis kompiuteris HP 15-ef2126wm kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | HP |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 196068804015 |
| Garantija | 24 |
| Buferinė atmintis (Cache) | 8 |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Ekrano įstrižainė | 15.6 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 |
| Procesoriaus modelis | AMD Ryzen 5 5500U |
| Baterijos veikimo trukmė iki | 8.25 |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Garso plokštės modelis | Built-In |
| Tinklo plokštė | Realtek RTL8821CE-M 802.11a/b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi® |
| Palaikomos atminties kortelės | SD |
| Modelis | 15-ef2126wm 4J771UA |
| Serija | HP 15 |
| Procesoriaus karta | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Vaizdo plokštės modelis | AMD Radeon Graphics |
| Liečiamas ekranas | - |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Svoris | 1.69 |
| Ilgis | 358.5 |
| Plotis | 242 |
| Aukštis | 17.9 |
| Su vaizdo kamera | + |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 (SO-DIMM) |
| Kompiuterio tipas | Namams/mokslui |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus klasė | AMD Ryzen 5 |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 4 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 256 GB |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės tipas | AMD |
| Vaizdo plokštės serija | Radeon |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Klaviatūros apšvietimas | - |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Korpuso spalva | Mėlyna |
| IPS ekranas | - |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | - |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 3200 |
| Jungtys | USB Type A |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 10 Home |
| Rodyti daugiau | |




























