Nešiojamasis kompiuteris HP 15-fd0066nw kaina
Nešiojamasis kompiuteris HP 15-fd0066nw kaina
Nešiojamas kompiuteris HP 15 15-fd0066nw C64S2EA, Intel Core N305U, 8 GB, 512 GB..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
378.60 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris HP C64S2EA HP 15-fd0066nw - Core i3-N305U | 15,6"-FHD | 8..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 513.0 € |
|
400.64 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
NotebookHP15-fd0066nwCPU Intel Core i3i3Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
414.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
HP 15-fd0066nw - Core i3-N305 | 15.6"-FHD | 8GB | 512GB | no Os | Silver | C64S2..Daugiau |
|
359.15 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
HP 15-fd0066nw CPU Intel® CoreT + Bitdefender 12mėn NEMOKAMAI! |
|
371.26 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 5.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
371.26 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 5.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Notebook|HP|15-fd0066nw|CPU Intel® CoreT i3|i3-N305|1.8 GHz|15.6 "|1920x1080 pix.. |
|
374.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
HP Notebook|HP|15-fd0066nw|CPU Intel® CoreT i3|i3-N305|1.8 GHz|15.6 "|1920x1080 .. |
|
376.17 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
HP 15-fd0066nw - Core i3-N305 | 15,6"-FHD | 8GB | 512GB | no Os | Silver | C64S2.. |
|
376.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
HP 15-fd0066nw - Core i3-N305U | 15,6"-FHD | 8GB | 512GB | no Os | SrebrnyPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
378.25 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
378.25 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Hewlett Packard (HP) HP 15-fd0066nw - Core i3-N305 | 15,6.. |
|
378.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
378.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris HP 15 15-fd0066nw C64S2EA, Intel Core N305U, 8 GB, 512 GB..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
378.60 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris HP 15 15-fd0066nw C64S2EA, Intel Core N305U, 8 GB, 512 GB..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
378.60 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Notebook|HP|15-fd0066nw|CPU Intel® CoreT i3|i3-N305|1.8 GHz|15.6 "|1920x1080 pix.. |
|
378.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
378.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Notebook|HP|15-fd0066nw|CPU Intel® CoreT i3|i3-N305|1.8 GHz|15.6 "|1920x1080 pix.. |
|
378.65 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
NB 15-FD0066NW CI3-N305U 15"/8/512GB C64S2EA HP |
|
379.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
379.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Notebook|HP|15-fd0066nw|CPU Intel® CoreT i3|i3-N305|1.8 GHz|15.6 „|1920.. |
|
379.77 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
379.77 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
HP Notebook|15-fd0066nw|CPU Intel Core i3|i3-N305|1800 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 8.. |
|
382.22 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Notebook|HP|15-fd0066nw|CPU Intel® CoreT i3|i3-N305|1.8 GHz|15.6 "|1920x1080 pix.. |
|
385.97 €
|
Į parduotuvę variantai.lt |
Notebook|HP|15-fd0066nw|CPU Intel Core i3|i3-N305|1800 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 8.. |
|
385.97 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
385.97 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
HP 15-fd0066nw i3-N305 15.6FHD 250nits AG 8GB DDR4 SSD512 Intel UHD Cam720p 41Wh.. |
|
385.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
385.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Notebook|HP|15-fd0066nw|CPU Intel® CoreT i3|i3-N305|1.8 GHz|15.6 "|1920x1080 pix.. |
|
385.99 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Nešiojamasis kompiuteris, HP, 15-fd0066nw, CPU Intel® CoreT i3, i3-N305, 1.8 GHz..Daugiau |
|
388.34 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Notebook|HP|15-fd0066nw|CPU Intel Core i3|i3-N305|1800 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 8.. |
|
389.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
389.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Notebook|HP|15-fd0066nw|CPU Intel® CoreT i3|i3-N305|1.8 GHz|15.6 "|1920x1080 pix.. |
|
389.57 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
HP 15-fd0066nw - Core i3-N305U | 15,6"-FHD | 8GB | 512GB | no Os | SrebrnyIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
393.38 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
393.38 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Hewlett Packard 15-fd0066nw - Core i3-N305U | 15,6"-FHD | 8GB | 512GB | no Os | .. |
|
394.49 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
394.49 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris HP C64S2EA HP 15-fd0066nw - Core i3-N305U | 15,6"-FHD | 8..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 513.0 € |
|
400.64 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Laptop HP 15-fd0066nw | 15.6" FHD IPS | Intel Core i3-N305 | 8GB RAM | 512GB SSD.. |
|
400.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
400.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Notebook|HP|15-fd0066nw|CPU Intel Core i3|i3-N305|1800 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 8.. |
|
406.15 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
406.15 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Notebook|HP|15-fd0066nw|CPU Intel Core i3|i3-N305|1800 MHz|15.6 |1920x1080|RAM .. |
|
407.97 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
NotebookHP15-fd0066nwCPU Intel Core i3i3Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
414.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Notebook|HP|15-fd0066nw|CPU Intel CoreT i3|i3-N305|1.8 GHz|15.6 "|1920x1080 pixe.. |
|
422.73 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Notebook|HP|15-fd0066nw|CPU Intel® CoreT i3|i3-N305|1.8 GHz|15.6 "|1920x1080 pix.. |
|
436.23 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 09:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HP |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 199485983431 |
| Kompiuterio paskirtis | mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | intel core i3 |
| Kietasis diskas HDD | nėragb |
| Kietasis diskas SSD | 512gb |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 512gb |
| Atminties dydis | 8gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota intel |
| Operacinė sistema | - |
| Ekrano dydis | 15.6" |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Ekrano tipas | wva (ips) anti-glare |
| Ekrano dažnis (Hz) | 60 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | intel core |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 8 |
| Atminties tipas | ddr4-3200 |
| Kietojo disko valdiklis | ssd m.2 pcie nvme; m.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | integrated intel uhd graphics |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wi-fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| HDMI | + |
| USB 2.0 | - |
| USB 3.0 | 1 |
| USB-C | 1 |
| Kitos jungtys | 1 x 3.5 mm jack |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Integruota Web kamera | + |
| Baterijos talpa | 41 wh |
| Korpuso tipas | plastikas |
| Atmintinės lizdų skaičius | 1vnt. |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rodyti daugiau | |









































