Hotpoint NDD 11725 BDA kaina
Hotpoint NDD 11725 BDA kaina
Skalbimo mašina - džiovyklė Hotpoint Ariston NDD 11725 BDA EEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 629 € |
|
520.28 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Hotpoint-Ariston NDD11725BDAEEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 583.0 € |
|
520.28 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Hotpoint ARISTON Hotpoint Washing Aparatas With Dryer NDD 11725 .. |
|
539.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
539.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Hotpoint Ariston Hotpoint ARISTON Hotpoint Skalbimo mašina With Dryer NDD 11725 .. |
|
494.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
494.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Hotpoint-Ariston NDD 11725 BDA EE | NDD11.. |
|
509.20 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Hotpoint-Ariston NDD 11725 BDA EE |
|
518.46 €
|
Į parduotuvę merlonda.lt |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Hotpoint Ariston NDD 11725 BDA EEYra sandėlyje. |
|
519.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
519.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina - džiovyklė Hotpoint Ariston NDD 11725 BDA EEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 629 € |
|
520.28 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina - džiovyklė Hotpoint Ariston NDD 11725 BDA EEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 629 € |
|
520.28 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Hotpoint-Ariston NDD 11725 BDA EE skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 86.71 eur/mėn |
|
520.28 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
520.28 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Hotpoint-Ariston NDD11725BDAEEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 583.0 € |
|
520.28 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hotpoint-Ariston Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Hotpoint-Ariston .. |
|
520.98 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Hotpoint-Ariston NDD 11725 BDA EE |
|
522.24 €
|
Į parduotuvę perku24.lt |
Skalbimo mašina su džiovinimu Hotpoint Ariston NDD 11725 BDA EENemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
525.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
525.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Skalbimo mašina Hotpoint ARISTON Hotpoint Washing Aparatas With Dryer NDD 11725 .. |
|
539.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
539.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Hotpoint |
| Kategorija | Skalbyklės - džiovyklės |
| Prekės kodas | 8050147649435 |
| Gamintojo kodas | - |
| Maksimalus skalbinių svoris | 11kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 61kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | a |
| Gręžimo greitis | 1551aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 240min |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina su džiovykle |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 61cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 54l |
| Ekranas | + |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, sintetikos skalbimo programa, vilnos skalbimo programa, eco, greita programa, antialerginė programa, skalbimas garais |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |
















































