Kaitlentė Hotpoint HAGS 61F kaina
Kaitlentė Hotpoint HAGS 61F kaina
Dujinė kaitlentė Hotpoint Ariston HAGS 61F/WHKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 234.9 € |
|
204.20 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė kaitlentė Hotpoint Ariston HAGS 61F/WHKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 234.9 € |
|
204.20 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Hotpoint HAGS 61F/WHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 253.0 € |
|
204.20 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-25 10:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOTPOINT |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8050147589861 |
| Gamintojo kodas | hags 61f/wh |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 5.1cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 9kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | apsauga nuo dujų nutekėjimo, elektrinis uždegimas. |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Rodyti daugiau | |
































