Whirlpool WHVP 62F LT W kaina
Whirlpool WHVP 62F LT W kaina
Gartraukis Whirlpool WHVP 62F LT W, metalo sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 285.9 € |
|
219.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Gartraukis WHVP 62F LT W, WhirlpoolKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 252.0 € |
|
219.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
WHIRLPOOL WHVP 62F LT W Gartraukis |
|
211.12 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
211.12 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Whirlpool WHVP 62F LT W |
|
213.85 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
213.85 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gartraukis Whirlpool WHVP 62F LT W, metalo sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 285.9 € |
|
219.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Whirlpool WHVP 62F LT W, metalo sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 285.9 € |
|
219.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Whirlpool WHVP 62F LT W gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 36.67 eur/mėn |
|
219.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
219.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Montuojamas prie sienos gartraukis Whirlpool WHVP 62F LT WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
219.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
219.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Gartraukis Gartraukis WHVP 62F LT W, WhirlpoolKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 252.0 € |
|
219.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Gaubtai Modernūs, WHVP 62F LT W, Whirlpool |
|
219.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
219.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Montuojamas prie sienos gartraukis Whirlpool WHVP 62F LT WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
226.59 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
226.59 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 14:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Whirlpool |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8003437627613 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 65db |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | grūdintas stiklas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Aukštis | 71cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 19.2cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras |
| Rodyti daugiau | |


























