HOOVER XP81 XP25011 kaina
HOOVER XP81 XP25011 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2023-10-04 15:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8016361914391 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 800w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Energijos efektyvumo klasė | a |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | a |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 30cm |
| Plotis | 31cm |
| Gylis | 42cm |
| Svoris | 6kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 1.5l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | antgalis kilimams, universalus antgalis |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 9m |
| Guminiai ratukai | + |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Filtrų tipas | plaunamas |
| Konstrukcija | ergonomiškas korpusas |
| Laido ilgis | 6m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |

























