Dulkių siurblys Hoover HP320PET kaina
Dulkių siurblys Hoover HP320PET kaina
Ištraukėjas Hoover HP320PET Juoda 850 W |
|
192.69 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
192.69 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-25 20:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8059019049519 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 850w |
| Maitinimas | tinklas |
| Vamzdis | aliuminis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis, dulkių talpa |
| Aukštis | 30.1cm |
| Plotis | 30.1cm |
| Gylis | 30cm |
| Svoris | 4.49kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Filtrų tipas | epa |
| Laido ilgis | 7m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |


































