Honor Magic7 Pro 512GB kaina
Honor Magic7 Pro 512GB kaina
Honor Magic7 Pro 17Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
798.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Honor Magic7 Pro 512GB (Pažeista pakuotė)24 mėnesių garantija fiziniams asmenims. Daugiau |
|
640.00 €
|
Į parduotuvę gsmarena.lt |
Honor Magic7 Pro Dual SIM 5G 12GB RAM 512GB Gray EU | 5109BQHT | 6936520858750Daugiau |
|
672.55 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Honor Magic7 Pro 5G Dual SIM 12GB RAM 512GB Gray EU | 5109BQHT | 6936520858750Daugiau |
|
681.60 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Honor Magic7 Pro 5G Dual Sim 12GB RAM 512GB – Black |
|
714.51 €
4-6 d.d.
Pristatymo laikas: 4-6 d.d. |
714.51 €
4-6 d.d.
Pristatymo laikas: 4-6 d.d. |
Telefonas Honor Magic7 Pro 5G 12GB/512GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
726.08 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
726.08 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Honor Magic7 Pro 17.3 cm (6.8") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5..Daugiau |
|
726.08 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
726.08 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Honor Magic 7 Pro Dual SIM 5G 12GB RAM 512GB Black EU | TKOHO1SZA0059 | 69365208..Daugiau |
|
727.10 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Honor Magic7 Pro 5G Dual Sim 512GB 12GB RAM (Ekspozicinė prekė)Daugiau |
Ekspozicinė
|
739.00 €
|
Į parduotuvę balticmobiles.lt |
Honor Magic7 Pro 12/ 512GB Lunar Shadow Grey mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 73.91 eur/mėn Daugiau |
|
739.11 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
739.11 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Smartphone Honor Magic7 Pro 17.3 cm (6.8) Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 G.. |
|
740.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
740.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
Honor Magic7 Pro 17.3 cm (6.8") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5..Daugiau |
|
743.36 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Honor Magic7 Pro 17.3 cm (6.8") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5..Daugiau |
|
750.59 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Honor Magic7 Pro 17.3 cm (6.8) Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 52..Daugiau |
|
753.66 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
753.66 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Honor Magic7 Pro, 12GB/512GB, Black 6936520858712Daugiau |
|
755.52 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
755.52 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Honor Magic7 Pro 17,3 cm (6,8") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB J..Daugiau |
|
769.25 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Honor Magic7 Pro 17,3 cm (6.8") Dviguba SIM jungtis Android 15 5G C tipo USB 12 ..Daugiau |
|
772.23 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Honor Magic7 Pro 17,3 cm (6.8") Dviguba SIM jungtis Android 15 5G C tipo USB 12 .. |
|
784.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Honor Magic7 Pro 17.3 cm (6.8") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5..Daugiau |
|
784.09 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Honor Magic7 Pro 17.3 cm (6.8") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5..Daugiau |
|
796.44 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
796.44 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Honor Magic7 Pro 17Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
798.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Telefonas Honor Magic7 Pro 5G 12GB/512GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
800.25 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
800.25 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Honor Magic7 Pro 17.3 cm (6.8") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 512 GB 5..Daugiau |
|
846.89 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 20:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Honor |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6936520858729 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, wi-fi direct |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | ltpo oled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.8 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | nanocrystal shield |
| Ekrano raiška | 1280 x 2800 |
| Pagrindinė kamera | 200 + 50 + 50mpx |
| Priekinė kamera | 50mpx |
| Blykstė | laser af, color spectrum sensor, led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 4k@24/30/60fps, 1080p@24/30/60/120/240fps, gyro-eis, ois, hdr, 10-bit video |
| Procesoriaus tipas | qualcomm sm8750-ab snapdragon 8 elite (3 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (2x4.32 ghz oryon v2 phoenix l + 6x3.53 ghz oryon v2 phoenix m)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 512gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Baterijos tipas | si/c li-ion |
| Baterijos talpa | 5270mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 15 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas, bevielis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c 3.2, displayport 1.2, otg |
| FM imtuvas | - |
| Vandens atsparumo lygis | ip68/ip69 dust/water resistant (up to 1.5m for 30 min) |
| Modelis | honor magic 7 pro |
| Aukštis | 162.7mm |
| Plotis | 77.1mm |
| Gylis | 8.8mm |
| Svoris | 223g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |





























































