Šaldytuvas Hisense RB3B280SAWE kaina
Šaldytuvas Hisense RB3B280SAWE kaina
Įmontuojamas šaldytuvas su šaldikliu HISENSE RB3B280SAWE, 194 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Hisense, NoFrost Dual, 284 L, aukštis 194 cm - Įmontuojamas šaldytuvasĮmontuojamai buitinei technikai iki -30 % |
|
499.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Hisense RB3B280SAWEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 694.0 € |
|
515.62 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas su šaldikliu HISENSE RB3B280SAWE, 194 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
HISENSE RB3B280SAWE ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
499.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
499.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Hisense RB3B280SAWEYra sandėlyje. |
|
499.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
499.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Hisense RB3B280SAWE montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 83.17 eur/mėn |
|
499.00 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
499.00 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Hisense, NoFrost Dual, 284 L, aukštis 194 cm - Įmontuojamas šaldytuvasĮmontuojamai buitinei technikai iki -30 % |
|
499.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Hisense RB3B280SAWE |
|
508.49 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
508.49 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Hisense RB3B280SAWEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 694.0 € |
|
515.62 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Hisense RB3B280SAWE | RB3B280SAWE | 6921727081803 |
|
529.70 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Įmontuojamas šaldytuvas Hisense RB3B280SAWEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
535.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
535.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Hisense RB3B280SAWEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
559.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
559.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
LG Hisense NoFrost Dual 284 L wysokość 194 cm - lodówka do zabudowy | RB3B280SAW.. |
|
836.15 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Šaldytuvas LG Hisense NoFrost Dual 284 L wysokość 194 cm - lodówka do zabudowy |.. |
|
906.50 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 09:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727081803 |
| Gamintojo kodas | rb3b280sawe |
| Šaldytuvo tipas | Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 232kwh |
| Bendra talpa | 284l |
| Šaldytuvo talpa | 208l |
| Šaldiklio talpa | 76l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | st, t, sn, n |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | -cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 63kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | jutiklinis |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | visiškai integruotam montavimui ant stumdomųjų durų |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 5 |
| Palaikomos technologijos | totalnofrost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |



























